Informace pro farníky

Informace pro farníky

Milí farníci,

jsem moc rád, že se nám podařilo ustanovit skupinu lektorů, která se stará o čtení při bohoslužbách. Kus práce je za námi, ale stále dolaďujeme srozumitelný systém střídání lektorů. V plánu máme zavést pravidelně se střídající dvojice rozvržené do celého roku a aktuálně by se řešily pouze výjimečné události. Tento rozvrh by byl umístěn na webu farnosti. Postupně na tom pracujeme.

Nyní je potřeba utvořit skupinu zpěváků žalmů. Aby byl zpěv jednodušší, vrátíme se zatím k systému, který se v naší farnosti používal před 20 lety, kdy se střídaly čtyři základní nápěvy podle liturgické doby.

Pokud se někdo chce zapojit do skupiny zpěváků či do skupiny lektorů, ozvěte se.
Vaše nápady týkající se farnosti jsou vítány.

Děkuji

Expropriatus pro Christo

Pavel Šimůnek

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..