Uvedení do služby

Uvedení do služby

Milí bratři a sestry,

v sobotu 16. října jsem byl v katedrále Svatého Ducha v Hradci Králové vysvěcen panem biskupem Janem Vokálem na trvalého jáhna . Druhý den při slavnostní nedělní mši jsem byl s pověřením do služby trvalého jáhna od pana biskupa uveden do farnosti Libštát .

Po nedělní mši jsme se společně sešli v Kulturním domě v Libštátě k obědu a přátelskému posezení, abychom tuto událost naší farnosti společně oslavili. Děkuji za to, že jste přišli, bylo to velmi milé se s Vámi vidět i mimo kostel.

Děkuji za Vaši podporu a Vaše modlitby.

Pavel Šimůnek

Na níže uvedeném odkazu – fotografii najdete fotogalerii z webu Biskupství královéhradeckého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..